Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop
NK-omnie
NK-hola

Tu Natalia. Zajmuję się językami obcymi od ponad 12 lat jako lektorka, trenerka językowa oraz… uczennica. Mieszkanie w różnych krajach, poznawanie nowych kultur i języków wypełniały moje życie przez ostatnie 10 lat. Obecnie mówię po hiszpańsku, angielsku, francusku, włosku oraz porozumiewam się po portugalsku, dlatego chciałabym się podzielić z Tobą wiedzą i doświadczeniem w nauce języków.

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na UŚ. W trakcie studiów uczyłam się również na Universidad de Granada oraz Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.

Po ukończeniu studiów pracowałam jako tłumaczka dla hiszpańskiego wydawnictwa w Almerii. Następnie zrobiłam praktyki w biurze wymian zagranicznych na Université Saint-Louis w Brukseli, a potem, dla wymarzonej pracy w wydawnictwie, przeniosłam się do Londynu. Po przygodzie z Londynem, wróciłam do Polski, by tu realizować swój własny projekt – bycia nauczycielką i mentorką językową.

Prowadzę kursy indywidualne, zajęcia grupowe oraz warsztaty. Pracowałam z ludźmi różnych narodowości, w Brukseli oraz Londynie prowadziłam zajęcia z hiszpańskiego po angielsku oraz francusku. Tworzę e-booki oraz własne materiały do nauki hiszpańskiego.